Звіт про проведення районних

змагань з футболу І група та міні-футболу ІІ група

юнаки 8кл. та мол., збірна школи

16 – команд – 190 - учасників

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/2017/20170428_134759.jpg

Тарасівський НВК

28,30. 04 2017р.

І група

8 клас і молодші

№п/п Назва команди Місце
1. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» І
2. ОНЗ Гоголівська ЗОШ І -ІІІст. ІІ
3. Княжицька ЗОШ - І -ІІІ ст.. ІІІ

Збірна школи

№п/п Назва команди Місце
1. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» І
2. Княжицька ЗОШ - І-ІІІ ст.. ІІ
3. ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІст. ІІІ

ІІ група

8 клас і молодші

№п/п Назва команди Місце
1. БобрицькаЗОШ І-ІІІст. І
2. БогданівськаЗОШ І-ІІІст. ІІ
3. РуднянськаЗОШ І-ІІІст. ІІІ

Звіт про проведення районних змагань з баскетболу збірна школи юнаки та дівчати (І група)

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/2017/20170219_134406.jpg Требухівська ЗОШ І- ІІІ ступенів

18-19. 02 2017р.

Збірна школи дівчата

№п/п Назва команди Місце
1. Княжицька ЗОШ І - ІІІ І
2. Требухівська ЗОШ І- ІІІ ступенів ІІ
3. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» ІІІ
4. Гоголівська ЗОШ І ІІІст. ІV

Збірна школи юнаки

№п/п Назва команди Місце
1. Гоголівська ЗОШ І -ІІІст. І
2. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» ІІ
3. Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
4. Красилівська ЗОШ І - ІІІ ст.. ІV
5. Княжицька ЗОШ - І ІІІ ст.. V

Інформуємо, що команди які посіли І місця приймуть участь у ІІ (обласному) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна Баскетбольна Ліга України 3х3) 2016/2017н.р.

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/2017/20170219_134508.jpg /Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/2017/20170219_134719.jpg


Районні змагання з настільного тенісу та гирьового спорту у пам’ять ЛУКАШЕВИЧА СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА,начальника відділу освіти Броварської РДА

Настільний теніс

8 кл. і молотші

№п/п Назва команди Місце
1. Зазимський НВК І-ІІІст. І
2. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» ІІ
3. Світильнянський НВК І-ІІІст. ІІІ
4. Бобрицька ЗОШ І-ІІІст. ІV

9 – 11 кл.

№п/п Назва команди Місце
1. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» І
2. Бобрицька ЗОШ І-ІІІст. ІІ
3. Зазимський НВК І-ІІІст. ІІІ
4. Світильнянський НВК І-ІІІст. ІV

Гирьовий спорт

№п/п Назва команди Місце
1. Великодимерський СЗО НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцей» І
2. Требухівськазош І-ІІІ ст. ІІ
3. Гоголівська ЗОШ І-ІІІст. ІІІ
4. Світильнянський НВК І-ІІІст. ІV
5. БобрицькаЗОШ І-ІІІст. V

/Files/images/novini_2016/00Новый рисунок.png


Районні змагання з футболу

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/iW2YthqsfQU.jpg/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/tFPqy38yfpQ (1).jpg 06 жовтня 2016 року в с. Тарасівка відбулись районні змагання з футболу.

Взяли участь 4 команди - 61учасник

Районні змагання з міні-футболу

Взяли участь 8 команд - 84 учасника


Районні змагання з міні-футболу серед дівчат

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0092.jpg/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0095.jpg/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0096.jpg 31 травня 2016 р. в с. Заворичі відбулися районні змагання з міні-футболу серед дівчат (збірна школи).

В змагяннях взяло участь 10 команд (100 учасників).

І місце - Калитянська ЗОШ

ІІ місце - Бобрицька ЗОШ

ІІІ місце - Красилівська ЗОШ

4 місце - Заворицький НВК

5 місце - Мокрецький НВК

6 міісце - Руднянська ЗОШ

7 місце Світильнянський НВК

7 місце - Шевченківська ЗОШ

7 місце - Тарасівський НВК

7 міце - Княжицька ЗОШ


Звіт районних змагань з легкої атлетики

/Files/images/novini_2016/Фото-0061.jpg

м. Бровари, стадіон "Спартак"

24.05.2016 року

Районні змагання з легкої атлетики

14 команд - 267 учасників


Звіт районих змагань з футболу

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0040.jpg/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0042.jpg Тарасівський НВК

06.05.2016 року

Районні змагання з футболу серед юнаків (збірна школи)

І група

5 команд - 75 учасників

Районні змагання з міні-футболу серед юнаків (збірна школи)

ІІ група

10 команди - 100 учасників


Звіт районих змагань з футболу

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/Фото-0019.jpg Тарасівський НВК

29.04.2016 року

Районні змагання з футболу серед юнаків (8 клас і молодші)

І група

5 команд - 75 учасників

Районні змагання з міні-футболу серед юнаків (8 кл. і мол.)

ІІ група

11 команди - 110 учасників


Звіт районні змагання з шахів

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/P1220411.JPG 22.04.2016 р Великодимерський НВК

6 команд - 32 учасника

І місце - Великодимерський НВК

ІІ місце - Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Русанівська НВК

4 місце - Княжицька ЗОШ

5 місце - Требухівська ЗОШ

6 місце - Бобрицька ЗОШ


Звіт змагань з баскетболу

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/DSCN1820.JPGКняжицька ЗОШ

12.03.2016 року

районні змагання з баскетболу серед юнаків (9 клас і молодші)

І група

5 команд - 43 учасники

Великодимерський НВК

13.03.2016 року

районні змагання з баскетболу серед юнаків (збірна школи)

І група

3 команди - 26 учасники


Звіт змагань з баскетболу

Бобрицька ЗОШ

27-28.02.2016 року

районні змагання з баскетболу серед юнаків

ІІ група

10 команд - 73 учасники

Бобрицька

05-06.03.2016 року

районні змагання з баскетболу серед дівчат

ІІ група

10 команд - 72 учасники


Звіт районних змагань з настільного тенісу та гирьового спорту
Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст. - 20.12.2015

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/P1220041.JPG/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/P1220038.JPGНастільний теніс

14 шкіл - 23 команди - 72 учасника

І місце - Великодимерський НВК

ІІ місце - Бобрицька ЗОШ

ІІІ місце - Світильнянський НВК

Гирьовий спорт

7 шкіл - 14 учасників

І місце - Великодимерський НВК

ІІ місце - Світильнянський НВК

ІІІ місце - Бобрицька ЗОШ


Районні змагання з волейболу серед юнаки (збірна школи)

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/І місце - Великодимерський НВК (1).JPG12.12.2015 року

І група

І місце - Великодимерський НВК

ІІ місце - Калинівська ЗОШ

ІІІ місце - Княжицька ЗОШ

4 місце - Требухівська ЗОШ

5 місце - Красилівська ЗОШ

/Files/images/rk_fzichno__kulturi_ta_sportu_/І місце - Великодимерський НВК (1).JPG

ІІ група

І місце - Семиполківський НВК

ІІ місце - Тарасівський НВК

ІІІ місце - Світильнянський НВК

4 місце - Мокрецький НВК

5 місце - Русанівський НВК

6 місце - Шевченківська ЗОШ

7 місце - Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8 місце - Руднянська ЗОШ

13.12.2015 року

І група

І місце - Великодимерський НВК

ІІ місце - Калинівська ЗОШ

ІІІ місце - Княжицька ЗОШ

4 місце - Требухівська ЗОШ

ІІ група

І місце - Мокрецький НВК

ІІ місце - Семиполківський НВК

ІІІ місце - Тарасівський НВК

4 місце - Світильнянський НВК

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.